Sprawdzone i przetestowane

Sprawdzone i przetestowane

Siatki S&P zostały wykorzystane w wielu udanych projektach, co zaowocowało zadowoleniem klientów i tysiącami kilometrów dróg o doskonałych parametrach

Skąd wiemy, że rozwiązania S&P w zakresie zbrojenia asfaltu sprawdzają się w praktyce? Jesteśmy pewni nie tylko aspektu teoretycznego i licznych testów. Ponieważ firma S&P zgromadziła wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań w zakresie wzmacniania asfaltu, widzieliśmy produkty w akcji. Ale nie tylko to, widzieliśmy również nieskazitelny stan dróg wiele lat po zainstalowaniu siatek S&P. Ostatecznie, dzięki naszym klientom decydującym się na współpracę z S&P przy projektach, na całym świecie istnieją tysiące kilometrów dróg i chodników o doskonałych parametrach.

Kontakt

Legal info

Legal info

  • Simpson Strong-Tie®

    Od 2012 roku, Grupa S&P stała się częścią Simpson Strong-Tie, międzynarodowej korporacji produkującej materiały budowlane z siedzibą w Californi oraz wieloma oddziałami na terenie całej Europy.

    Firma angażuje się w pomoc klientom w odniesieniu do ich indywidualnych potrzeb, oferując wyjątkowe produkty wymienione w katalogach, kompleksową obsługę inżynieryjno-techniczną, obsługę produktów, testy, szkolenia firm wykonawczych oraz dostarczanie produktów na czas.

SIMPSON Strong-Tie