Polityka prywatności

Proszę zwrócić uwagę na te ważne informacje dotyczące naszej polityki prywatności:

 

AKTUALIZACJE POLITYKI PRYWATNOŚCI

„OSTATNIA AKTUALIZACJA” na górze tej Polityki prywatności wskazuje, kiedy miała miejsce ostatnia weryfikacja tej Polityki prywatności. Jakiekolwiek zmiany wejdą w życie, gdy opublikujemy zweryfikowaną Politykę prywatności w Usługach. Korzystanie z Usług po wprowadzeniu tych zmian oznacza, że akceptujesz zweryfikowaną wersję Polityki prywatności.

 

KONTAKT

Firmą odpowiedzialną za gromadzenie, wykorzystywanie i ujawnianie Danych osobowych zgodnie z tą Polityką prywatności jest Simpson Strong-Tie Company Inc., z siedzibą pod adresem 5956 W. Las Positas Blvd, Pleasanton, CA 94588.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niniejszej Polityki prywatności lub naszych praktyk w zakresie prywatności, skontaktuj się z nami pod adresem DataPrivacy_Simpson@strongtie.com.

 

DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE EOG I WIELKIEJ BRYTANII

  • W stosownych przypadkach możesz również skontaktować się z naszym kierownikiem ds. Bezpieczeństwa danych (DSL) odpowiedzialnym za Twój kraj lub region. Aby otrzymać listę DSL, wyślij wiadomość e-mail na adres DataPrivacy_Simpson@strongtie.com.
  • Możesz złożyć skargę do organu ochrony danych w swoim kraju lub regionie lub w przypadku domniemanego naruszenia obowiązującego prawa o ochronie danych. Lista organów EOG ds. Ochrony danych jest dostępna pod adresem https://edpb.europa.eu/about-edpb/about-edpb/members_en. Informacje na temat brytyjskiego organu ochrony danych można znaleźć tutaj: https://ico.org.uk/.

Kontakt

S&P

SIMPSON Strong-Tie