Branch Indicator

 • Jesteś tutaj: S&P Poland

Języki

Related Images

Oprogramowanie

Oprogramowanie

Oprogramowanie do projektowania

Oprogramowanie do projektowania wzmocnień S&P z wykorzystaniem taśm z włókien węglowych, mat z włókien szklanych, węgloywch i aramidowych i żywicy epoksydowej.

Próba wykorzystania oprogramowania do zastosowania innych materiałów niż sugerowane będzie wiązało sie z brakiem odpowiedzialności za efekt finalny i będzie skutkowało naliczeniem opłat licencyjnych   

Dostępne oprogramowanie do projektowania:

Oprogramowanie

 • S&P ARMO-flexion

  S&P ARMO-axial to program do projektowania wzmocnień sprężonych słupów żelbetowych poprzez owinięcie ich systemem S&P ARMO (S&P ARMO-crete i ARMO-mesh®).

  ARMO-axial może być stosowany zarówno w projektowaniu wzmocnień jak również do tworzenia i zweryfikowania obliczeń statycznych. Dla danego obciążenia program oblicza żądaną liczbę warstw potrzebnych do owinięcia systemem S&P ARMO-mesh®.

  wersja oprogramowania: 
  Current version 1.1.0
  wymagania systemowe: 

  Windows 9x, 2000, NT, XP, Vista 7

 • S&P ARMO-axial

  S & P ARMO-axial jest oprogramowaniem do projektowania wzmocnień centralnie obciążonych betonowych filarów poprzez owinięcie systemem S&P ARMO (siatka S&P ARMO-mesh® wzmocniona betonem natryskowym S&P ARMO-crete). System S&P ARMO-axial może być zastosowany we wstępnym projekcie jak również w finalnym zbrojeniu konstrukcji. Przy znanej sile osiowej, oprogramowanie oblicza wymaganą liczbę warstw S&P ARMO-System, która należy zastosować w danym projekcie.

  wersja oprogramowania: 
  Current version 1.1.0
  wymagania systemowe: 

  Windows 9x, 2000, NT, XP, Vista 7

 • GRAL (Geogrid Reinforced Asphalt Layers)

  GRAL to program przeznaczony do przeprowadzenia analizy wzmocnienia nawierzchni asfaltowej z zastosowaniem siatek wzmacniających S&P Glasphalt G i S&P Carbophalt G. Program umożliwia wykonanie obliczeń inżynierskich i powiązanych obliczeń ekonomicznych.
  W programie przyjęto specjalne algorytmy wyznaczania trwałości nawierzchni asfaltowych opierające się na wynikach badań laboratoryjnych zrealizowanych na zlecenie firmy S&P oraz mechanistyczno-empiryczną metodykę wykorzystywaną m.in. w metodzie AASHTO 2004.

  wymagania systemowe: 

  wersja webowa

 • FRP Lamella

  FRP Lamella jest oprogramowaniem do wymiarowania wzmocnienia stref rozciąganych i ścinanych przy zginaniu. Program FRP Lamella umożliwia dobór przekroju elementów wzmacniających i sprawdzenie nośności wzmocnionej konstrukcji. Warunkiem koniecznym jest wstępne wyznaczenie sił i momentów dla danego układu statycznego.   

  wersja oprogramowania: 
  Current version 5.7
 • FRP Colonna

  FRP Colonna to oprogramowanie do projektowania wzmocnienia podpór ściskanych osiowo poprzez owinięcie matami S&P. Dla znanej siły osiowej, oprogramowanie oblicza wymaganą ilość warstw jaka jest potrzebna do osiągnięcia wymaganej nośności.  Zastosowanie zewnętrznego uzwojenia z mat S&P pozwala na powstanie w betonie trójosiowych stanów naprężeń.  

  wersja oprogramowania: 
  current version 1.8

Kontakt

S&P

SIMPSON Strong-Tie