Szkolenia/Konferencje

Szkolenia i konferencję to najlepszy sposób aby poznać nasze systemy i zgłębić problematykę i stosowania

Aby wszystkie systemy i produkty S&P były użyte w prawidłowy sposób i zgodny z przeznaczeniem, S&P oferuje seminaria, konferencje, szkolenia i warsztaty w S&P Polska w Malborku lub centrum szkoleniowym w Seewen w Szwajcarii.

Prowadzimy także szkolenia i prezentacje w firmach projektowych oraz wykonawczych, instytucjach oraz na uczelniach technicznych.

Workshops

Brak zaplanowanych wydarzeń