Wzmocnienia strukturalne z włókien węglowych S&P

Dzięki wiedzy i doświadczeniu nasz dział wsparcia technicznego doradzi jakie rozwiązania będą najlepsze dla Twoich potrzeb.

Dla specjalnych wymagań w zakresie wzmacniania konstrukcji wykonanych ze stali i żelbetu, firma S&P opracowała specjalne rozwiązanie w postaci wstępnie naprężonych laminatów FRP. Proces ten wymaga odpowiedniego planowania, przygotowania i wykonania. Dlatego jest on stosowany wyłącznie i w towarzystwie naszych inżynierów i techników.

System wzmocnień sprawdził się na całym świecie i nadaje się do wielu zastosowań:

• Wzmocnienie przeciążonych elementów
  • Wzmocnienie konstrukcji ze skorodowanymi i/lub uszkodzonymi cięgnami
  • Regeneracja połączeń sprzęgających
  • Ograniczenie ugięcia