Showcase

Efektywne wykorzystanie mat S&P C-Sheets

Efektywne wykorzystanie mat S&P C-Sheets

Produkty i narzędzia S&P zostały wykorzystane w dużym projekcie zbrojeniowym w jednym z najwyższych budynków w Grecji. Więcej informacji można znaleźć w krótkim artykule i filmie wideo.

Dostępność i dostawa

Dostępność i dostawa

Czy to do klienta, czy bezpośrednio na plac budowy - zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, aby towary dotarły na czas. Skontaktuj się z nami, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie logistyczne dla swoich potrzeb.

System S&P do wzmacniania i naprawy narzchni asfaltowych

System S&P do wzmacniania i naprawy narzchni asfaltowych

Siatki wzmacniające S&P są od lat z powodzeniem stosowane w wielu projektach na całym świecie. Wyznaczając nowe kierunki dla tworzenia lepszych dróg, oferują one trwałość, zrównoważony rozwój i ekonomiczne rozwiązanie w zakresie naprawy i wzmacniania nawierzchni asfaltowych.

System S&P FRP

System S&P FRP

Eksperci z firmy S&P są specjalistami w dziedzinie wzmocnień strukturalnych i mają do zaoferowania pełną gamę produktów i systemów FRP. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym w całej Europie, S&P może z łatwością doradzić, jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Twoich potrzeb.

Witamy

S&P jest liderem w dziedzinie wzmocnień kompozytowych, oferując również rozwiązania w zakresie napraw i renowacji obiektów żelbetowych, stalowych, murowych, drewnianych oraz wzmocnień nawierzchni asfaltowych.

Dział techniczny S&P pomaga dobrać optymalne pod wieloma względami rozwiązania bazujące na wachlarzu naszych produktów.

Finder

Znajdź produkt

SVG Map

The S&P Expert Network

S&P in Europe

Media społeczne

Kontakt

S&P

SIMPSON Strong-Tie