Showcase

NOWOŚĆ: S&P C-Anchor

C-Anchor

NOWOŚĆ: S&P C-Anchor

Specjalnie opracowana kotwa z polimeru wzmocnionego włóknem węglowym i wstępnie utwardzoną sekcją kompozytową w celu zwiększenia wydajności, jakości...

Infrastruktura drogowa

Infrastruktura drogowa

S&P oferuje opłacalne, zrównoważone i sprawdzone rozwiązania w zakresie wzmacniania asfaltu w celu utrzymania sieci drogowej! Dzięki wsparciu od pomysłu do realizacji, S&P może pomóc w przezwyciężeniu wyzwań związanych z projektami infrastrukturalnymi.

Test belki żelbetowej

Test belki żelbetowej

Prosty test porównawczy w którym obciążono dwie belki testowe - jedną bez wzmocnienia FRP i jedną wzmocnioną laminatem S&P C-Laminate. Wynik testu wyraźnie pokazuje korzyści płynące z zastosowania systemów S&P FRP.

Dostępność i dostawa

Dostępność i dostawa

Czy to do klienta, czy bezpośrednio na plac budowy - zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, aby towary dotarły na czas. Skontaktuj się z nami, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie logistyczne dla swoich potrzeb.

System S&P do wzmacniania i naprawy nawierzchni asfaltowych

System S&P do wzmacniania i naprawy nawierzchni asfaltowych

Siatki wzmacniające S&P są od lat z powodzeniem stosowane w wielu projektach na całym świecie. Wyznaczając nowe kierunki dla tworzenia lepszych dróg, oferują one trwałość, zrównoważony rozwój i ekonomiczne rozwiązanie w zakresie naprawy i wzmacniania nawierzchni asfaltowych.

System S&P FRP

System S&P FRP

Eksperci z firmy S&P są specjalistami w dziedzinie wzmocnień strukturalnych i mają do zaoferowania pełną gamę produktów i systemów FRP. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym w całej Europie, S&P może z łatwością doradzić, jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Twoich potrzeb.

Efektywne wykorzystanie mat S&P C-Sheets

Efektywne wykorzystanie mat S&P C-Sheets

Produkty i narzędzia S&P zostały wykorzystane w dużym projekcie zbrojeniowym w jednym z najwyższych budynków w Grecji. Więcej informacji można znaleźć w krótkim artykule i filmie wideo.

Witamy

S&P jest liderem w dziedzinie wzmocnień kompozytowych, oferując również rozwiązania w zakresie napraw i renowacji obiektów żelbetowych, stalowych, murowych, drewnianych oraz wzmocnień nawierzchni asfaltowych.

Dział techniczny S&P pomaga dobrać optymalne pod wieloma względami rozwiązania bazujące na wachlarzu naszych produktów.

Finder

Znajdź produkt

SVG Map

The S&P Expert Network

S&P in Europe

Kontakt

Legal info

Legal info

  • Simpson Strong-Tie®

    Od 2012 roku, Grupa S&P stała się częścią Simpson Strong-Tie, międzynarodowej korporacji produkującej materiały budowlane z siedzibą w Californi oraz wieloma oddziałami na terenie całej Europy.

    Firma angażuje się w pomoc klientom w odniesieniu do ich indywidualnych potrzeb, oferując wyjątkowe produkty wymienione w katalogach, kompleksową obsługę inżynieryjno-techniczną, obsługę produktów, testy, szkolenia firm wykonawczych oraz dostarczanie produktów na czas.

SIMPSON Strong-Tie