Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój

Trwałość, możliwość frezowania i recyklingu siatek S&P skutkuje zrównoważonymi rozwiązaniami

Siatki zbrojeniowe S&P Asphalt są powszechnie uznawane za trwałą i zrównoważoną opcję wzmacniania dróg i chodników.

Biorąc pod uwagę tradycyjne metody napraw, częste cykle napraw, powtarzających się problemów z drogami prowadzą do wzrostu emisji CO2 z powodu różnych czynników, takich jak ilość asfaltu potrzebna do zmiany / wymiany nawierzchni dróg, a także częste wymagane stosowanie maszyn biorących udział w naprawie.

Wyobraź sobie, co by było, gdyby te cykle naprawcze były rzadsze, a trwałość drogi zwiększona? Tutaj wkracza S&P. Siatki wzmacniające asfalt S&P są trwałym rozwiązaniem. Instalując siatki do zbrojenia asfaltu S&P w swoich projektach, gwarantujesz, że droga będzie trwać dłużej – w ten sposób pracujesz nad bardziej zrównoważoną infrastrukturą, w której długość cykli naprawczych jest znacznie wydłużona.

Co więcej, jeśli w przyszłości rzeczywiście zaistnieje potrzeba naprawy lub przebudowy sieci drogowej, siatki do zbrojenia asfaltu S&P nadają się do frezowania i recyklingu. Zapewnia to spokój ducha, wiedząc, że kiedy w odległej przyszłości nadejdzie czas frezowania drogi, obecność siatki wzmacniającej asfalt S&P między warstwami drogi nie będzie stanowić problemu dla maszyn, a frezowany materiał będzie w pełni nadawał się do ponownego wykorzystania.

Kontakt

Legal info

Legal info

  • Simpson Strong-Tie®

    Od 2012 roku, Grupa S&P stała się częścią Simpson Strong-Tie, międzynarodowej korporacji produkującej materiały budowlane z siedzibą w Californi oraz wieloma oddziałami na terenie całej Europy.

    Firma angażuje się w pomoc klientom w odniesieniu do ich indywidualnych potrzeb, oferując wyjątkowe produkty wymienione w katalogach, kompleksową obsługę inżynieryjno-techniczną, obsługę produktów, testy, szkolenia firm wykonawczych oraz dostarczanie produktów na czas.

SIMPSON Strong-Tie