Zrównoważony rozwój

sustainability_microsite.jpg

Trwałość, możliwość frezowania i recyklingu siatek S&P skutkuje zrównoważonymi rozwiązaniami

Siatki zbrojeniowe S&P Asphalt są powszechnie uznawane za trwałą i zrównoważoną opcję wzmacniania dróg i chodników.

Biorąc pod uwagę tradycyjne metody napraw, częste cykle napraw, powtarzających się problemów z drogami prowadzą do wzrostu emisji CO2 z powodu różnych czynników, takich jak ilość asfaltu potrzebna do zmiany / wymiany nawierzchni dróg, a także częste wymagane stosowanie maszyn biorących udział w naprawie.

Wyobraź sobie, co by było, gdyby te cykle naprawcze były rzadsze, a trwałość drogi zwiększona? Tutaj wkracza S&P. Siatki wzmacniające asfalt S&P są trwałym rozwiązaniem. Instalując siatki do zbrojenia asfaltu S&P w swoich projektach, gwarantujesz, że droga będzie trwać dłużej – w ten sposób pracujesz nad bardziej zrównoważoną infrastrukturą, w której długość cykli naprawczych jest znacznie wydłużona.

Co więcej, jeśli w przyszłości rzeczywiście zaistnieje potrzeba naprawy lub przebudowy sieci drogowej, siatki do zbrojenia asfaltu S&P nadają się do frezowania i recyklingu. Zapewnia to spokój ducha, wiedząc, że kiedy w odległej przyszłości nadejdzie czas frezowania drogi, obecność siatki wzmacniającej asfalt S&P między warstwami drogi nie będzie stanowić problemu dla maszyn, a frezowany materiał będzie w pełni nadawał się do ponownego wykorzystania.

Related Content

  1. Zastosowanie siatek wzmacniających S&P z asfaltem niskotemperaturowym

    • ©SP-Reinforcement

    Na rynku obserwuje się zauważalną zmianę w kierunku zastosowania asfaltu niskotemperaturowego, wynikającą głównie ze względów zrównoważonego rozwoju. W tym zmieniającym się krajobrazie nasze siatki wzmacniające okazały się atrakcyjnym rozwiązaniem, wykazując niezwykłą skuteczność, gdy są wykorzystywane wraz z asfaltem niskotemperaturowym. Dzięki skrupulatnym badaniom i testom ustaliliśmy kompatybilność i synergię między naszymi siatkami wzmacniającymi a tymi ekologicznymi mieszankami asfaltowymi. To połączenie nie tylko odpowiada na palące potrzeby w zakresie zrównoważonego rozwoju, ale także zapewnia zwiększoną wydajność i trwałość, spełniając zmieniające się oczekiwania nowoczesnych projektów infrastrukturalnych. Jako pionierzy w tej dziedzinie, pozostajemy zaangażowani w promowanie zrównoważonych praktyk i oferowanie innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do bardziej ekologicznej i zrównoważonej przyszłości.

  2. Dzięki temu projektowi w Danii firma S&P pomogła osiągnąć zrównoważone cele

Contact

S&P Reinforcement Poland

S&P Polska Sp. z o.o.

Ul. Bydgoska 9
82-200 Malbork
Polska