Ekonomiczne rozwiązania

Ekonomiczne rozwiązania

Możesz czerpać korzyści ekonomiczne z wysokiej jakości produktów, które są naprawdę trwałe

Decydując się na współpracę z S&P przy kolejnym projekcie, ważne jest, aby zrozumieć nie tylko zalety produktu, ale również to, jak można zaoszczędzić pieniądze poprzez poprawę infrastruktury.
Siatki wzmacniające do asfaltu S&P to inwestycja długoterminowa. Produkty są trwałe a nasi eksperci w S&P posiadają wiedzę, dzięki czemu rozumieją, który produkt jest właściwy dla danego projektu.
Niezależnie od tego, czy chodzi o przerwanie ciągłych, powtarzających się cykli naprawczych, czy po prostu chęć zachowania drogi przez jak najdłuższy czas, S&P ma rozwiązanie, które zapewniają, że Państwa budżet zostanie dobrze wydany na najlepszy system, który będzie trwał.

Kontakt

Legal info

Legal info

  • Simpson Strong-Tie®

    Od 2012 roku, Grupa S&P stała się częścią Simpson Strong-Tie, międzynarodowej korporacji produkującej materiały budowlane z siedzibą w Californi oraz wieloma oddziałami na terenie całej Europy.

    Firma angażuje się w pomoc klientom w odniesieniu do ich indywidualnych potrzeb, oferując wyjątkowe produkty wymienione w katalogach, kompleksową obsługę inżynieryjno-techniczną, obsługę produktów, testy, szkolenia firm wykonawczych oraz dostarczanie produktów na czas.

SIMPSON Strong-Tie