Zastosowania, które rozwiązują problem

Zastosowania, które rozwiązują problem

S&P zapewnia rozwiązania zarówno powtarzających się, jak i nowych problemów z drogami i chodnikami

W S&P mamy wielkie szczęście, że mamy zespół niezwykle kompetentnych ekspertów w różnych lokalizacjach. Wiemy, że jedno rozwiązanie nie sprawdza się we wszystkich typach projektów. Wyraźnie różne podłoża, różne rodzaje asfaltów, różne grubości warstw i cała gama innych czynników powoduje, że jeden określony produkt na tej samej głębokości w konstrukcji drogowej nie zawsze się sprawdzi.

Dlatego wybierając S&P jako partnera w projektach utrzymania dróg, otrzymujesz kompleksową usługę. Wsparcie S&P poprzez zrozumienie problemów i potrzeb nie tylko klienta, ale również samej konstrukcji drogowej. Sięgamy głębiej, aby dowiedzieć się, dlaczego te pęknięcia wciąż się pojawiają. Następnie, kiedy ustalimy, na czym polega problem, najczęściej mamy produkt – a co ważniejsze radę – jak go rozwiązać.

Dlatego nasi klienci uwielbiają z nami pracować. Przez lata firma S&P odnosiła sukcesy w rozwiązywaniu problemów z drogami i chodnikami, będąc w stanie zapewnić rozwiązanie, które działa – a nie tylko szybką naprawę.

 

Kontakt

Legal info

Legal info

  • Simpson Strong-Tie®

    Od 2012 roku, Grupa S&P stała się częścią Simpson Strong-Tie, międzynarodowej korporacji produkującej materiały budowlane z siedzibą w Californi oraz wieloma oddziałami na terenie całej Europy.

    Firma angażuje się w pomoc klientom w odniesieniu do ich indywidualnych potrzeb, oferując wyjątkowe produkty wymienione w katalogach, kompleksową obsługę inżynieryjno-techniczną, obsługę produktów, testy, szkolenia firm wykonawczych oraz dostarczanie produktów na czas.

SIMPSON Strong-Tie