Zastosowania, które rozwiązują problem

problemsolvers_microsite.jpg

S&P zapewnia rozwiązania zarówno powtarzających się, jak i nowych problemów z drogami i chodnikami

W S&P mamy wielkie szczęście, że mamy zespół niezwykle kompetentnych ekspertów w różnych lokalizacjach. Wiemy, że jedno rozwiązanie nie sprawdza się we wszystkich typach projektów. Wyraźnie różne podłoża, różne rodzaje asfaltów, różne grubości warstw i cała gama innych czynników powoduje, że jeden określony produkt na tej samej głębokości w konstrukcji drogowej nie zawsze się sprawdzi.

Dlatego wybierając S&P jako partnera w projektach utrzymania dróg, otrzymujesz kompleksową usługę. Wsparcie S&P poprzez zrozumienie problemów i potrzeb nie tylko klienta, ale również samej konstrukcji drogowej. Sięgamy głębiej, aby dowiedzieć się, dlaczego te pęknięcia wciąż się pojawiają. Następnie, kiedy ustalimy, na czym polega problem, najczęściej mamy produkt – a co ważniejsze radę – jak go rozwiązać.

Dlatego nasi klienci uwielbiają z nami pracować. Przez lata firma S&P odnosiła sukcesy w rozwiązywaniu problemów z drogami i chodnikami, będąc w stanie zapewnić rozwiązanie, które działa – a nie tylko szybką naprawę.

 

Contact

S&P Reinforcement Poland

S&P Polska Sp. z o.o.

Ul. Bydgoska 9
82-200 Malbork
Polska