Fachowość, na której możesz polegać

knowledgeexpertise_microsite.jpg

S&P ma bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie zbrojenia asfaltu

Od 1995 roku firma S&P zyskała reputację eksperta w dziedzinie zbrojeń. Na przestrzeni lat wielu klientów, z którymi współpracowaliśmy, skorzystało z naszego wsparcia przy dużych projektach, małych projektach, złożonych projektach i prostych projektach. Dzięki temu doświadczeniu i podejściu do każdego projektu z takim samym profesjonalizmem, S&P była w stanie zgromadzić niezrównane bogactwo wiedzy, jeśli chodzi o utrzymanie dróg.

I często właśnie z tego powodu nasi klienci uwielbiają z nami pracować. Wydając pieniądze na infrastrukturę, uspokajająca jest świadomość, że pieniądze są dobrze wydawane na rozwiązanie, które działa. Samo rozwiązanie to jednak nie wszystko. Zaufanie do firmy, która dostarcza rozwiązanie, ma również kluczowe znaczenie i jest to obszar, na którym S&P naprawdę się koncentruje, abyś mógł w pełni polegać na profesjonalizmie i wiedzy, które były budowane przez lata.

Aby być na bieżąco z postępem technologicznym, a także zapewnić udział S&P w takim rozwoju, aktywnie współpracujemy z kilkoma instytutami i uniwersytetami w całej Europie.

Contact

S&P Reinforcement Poland

S&P Polska Sp. z o.o.

Ul. Bydgoska 9
82-200 Malbork
Polska