Wsparcie na każdym etapie

support_1920x1080.jpg

Wsparcie podczas procesu przetargowego, planowania, projektowania, na placu budowy i poza nim

Nasze lokalne zespoły, inżynierowie i eksperci terenowi są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i współpracować z Tobą płynnie przez cały czas trwania projektu i po jego zakończeniu. Twój sukces jest naszym priorytetem, a my jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię na każdym kroku. Z przyjemnością zapewniamy kompleksową dokumentację i materiały pomocnicze, które pomogą Ci na każdym etapie realizacji projektu.

Related Content

 1. Planowanie, projektowanie i instalacja

  • ©SP-Reinforcement

  Począwszy od etapu przedprojektowego, gdzie oferujemy wsparcie w zakresie planowania i projektowania, a także szczegółowe teksty specyfikacji i wnikliwe studia przypadków, aż po wykonanie na miejscu, gdzie specjalnie dostosowane maszyny i jasne instrukcje instalacji zapewniają sprawne wdrożenie. Możemy nawet pomóc w ocenie zrównoważonego rozwoju w oparciu o wydłużenie żywotności nawierzchni i oszczędność zasobów w połączeniu z wykorzystaniem naszych siatek wzmacniających z akredytacją EPD (Environmental Product Declaration).

  Po zakończeniu budowy

  • ©SP-Reinforcement

  Nawet długo po zakończeniu budowy, nasze zaangażowanie w zadowolenie klienta trwa nieprzerwanie. Naszym priorytetem jest konsekwentne powracanie do naszych poprzednich projektów, śledzenie i dokładne dokumentowanie stanu nawierzchni w miarę upływu czasu. Monitorując postępy każdego projektu, demonstrujemy nasze zaangażowanie w dostarczanie trwałej jakości i satysfakcji naszym klientom.

 2. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

Contact

S&P Reinforcement Poland

S&P Polska Sp. z o.o.

Ul. Bydgoska 9
82-200 Malbork
Polska