Wsparcie projektu wzmocnienia asfaltu

Usługa brukarska Wzmocnienie asfaltu S&P

Wsparcie projektu wzmocnienia asfaltu

Profesjonalne wsparcie dotyczące instalacji udzielane przez ekspertów  S&P.

Klient uwzględnił w przetargu asfaltowe siatki wzmacniające, ale wykonawca nie ma możliwości, doświadczenia lub sprzętu, aby je zainstalować? Nie ma problemu, nasze doświadczone zespoły w całej Europie służą wsparciem, doradztwem, a w niektórych przypadkach nawet samą instalacją! Pomagamy zaplanować instalację i często możemy nawet dostarczyć niezbędne materiały na plac budowy. Jeśli potrzebna będzie pomoc z wykorzystaniem naszego specjalnego sprzętu montażowego, członek naszego zespołu ekspertów z przyjemnością będzie obecny podczas układania asfaltowych siatek wzmacniających, zapewniając w ten sposób, że proces instalacji przebiegnie sprawnie.

Aby uzyskać indywidualne wsparcie przy realizacji projektu, skontaktuj się z odpowiednim oddziałem, a my z przyjemnością Ci doradzimy.

Specyfikacja

S&P doradza projektantom i wykonawcom w zakresie przetargów na zbrojenie nawierzchni asfaltowych. Odpowiedni tekst specyfikacji jest również łatwo dostępny w oddziałach S&P w całej Europie.

Przygotowanie

Na podstawie danych i planów dostarczonych przez klienta tworzymy plan projektu. W razie potrzeby jeden z naszych ekspertów przyjedzie na miejsce, aby znaleźć optymalne rozwiązanie dla danej sytuacji i omówić procesy ze wszystkimi zaangażowanymi firmami. Obejmuje to również przygotowanie podłoża, frezowanie a także wybór idealnej powłoki szczepnej.

Logistyka

W razie potrzeby eksperci S&P przyjeżdżają na plac budowy w uzgodnionym terminie i mogą dostarczyć zamówiony produkt i sprzęt instalacyjny lub skoordynować je z działem logistyki.

Montaż zbrojenia asfaltowego

W przypadku większych powierzchni, siatki wzmacniające S&P są instalowane za pomocą naszej specjalnej maszyny do montażu mechanicznego. Za jej pomocą można szybko i wydajnie układać siatki wzmacniające o szerokości do dwóch metrów. W przypadku mniejszych obszarów lub częściowych zastosowań powierzchniowych używamy ręcznej maszyny instalacyjnej, która może być używana do układania siatek wzmacniających o szerokości do jednego metra.

Precyzyjne dopasowanie

Eksperci S&P doradzą lub wykonają wszelkie niezbędne zakładki i wycięcia wokół włazów i innych przeszkodach, które mogą pojawić się podczas instalacji. Ponadto chętnie ponownie sprawdzimy poprawność instalacji siatki wzmacniające, aby wykonawca drogi mógł ułożyć nawierzchnię ręcznie lub za pomocą maszyny. W przypadku niekorzystnych lub trudnych warunków mamy do dyspozycji różne rozwiązania - wystarczy zapytać naszych ekspertów ds. zastosowań.

Instalacja nawierzchni asfaltowej

W razie potrzeby firma S&P towarzyszy wykonawcy podczas układania kolejnych warstw asfaltowych, zapewniając spełnienie wymogów jakościowych.