Wzmocnienie różnych kondygnacji - Apartamenty Bellavista - Den Haag, Holandia

Zginanie

Wzmocnienie różnych kondygnacji - Apartamenty Bellavista - Den Haag, Holandia

Wzmocnienie kilku pięter w kompleksie apartamentów, ten stary budynek biurowy jest teraz pięknym kompleksem apartamentów. Przed osiągnięciem zamierzonego celu, cały budynek musiał zostać częściowo rozebrany i wzmocniony.

Temat 
Wzmocnienie różnych kondygnacji
Obiekt 
Apartamenty Bellavista
Miejsce 
Den Haag
Stan 
Zuid-Holland
Kraj 
Holandia
Data 
2016
Okres 
6 miesiące

Sytuacja

Zwiększenie wytrzymałości na zginanie.

Rozwiązania

Niezbędne było wykonanie opaski napinającej, na całej rozpiętości poszczególnych kondygnacji. Z wyliczeń wynikało, że opaska powinna zostać wykonana z prętów o średnicy 32 mm. Ponieważ nie było możliwe wykonanie jej w proponowanej formie, ze względu na zbyt małe otuliny, postanowiono zastosować pręty węglowe o średnicy 14 mm. Zmieniając stal zbrojeniową na pręty węglowe, mogliśmy wykonać zbrojenie w górnej części stropu.

Materiał

 • S&P C-Laminate
 • S&P C-Rod 14
 • Epoxylijm S&P Resin 220

Galeria zdjęć

Service

Osoba do kontaktu

Odpowiedzialny oddział S&P

Jesteś tutaj

  Kontakt

  Legal info

  Legal info

  • Simpson Strong-Tie®

   Od 2012 roku, Grupa S&P stała się częścią Simpson Strong-Tie, międzynarodowej korporacji produkującej materiały budowlane z siedzibą w Californi oraz wieloma oddziałami na terenie całej Europy.

   Firma angażuje się w pomoc klientom w odniesieniu do ich indywidualnych potrzeb, oferując wyjątkowe produkty wymienione w katalogach, kompleksową obsługę inżynieryjno-techniczną, obsługę produktów, testy, szkolenia firm wykonawczych oraz dostarczanie produktów na czas.

  SIMPSON Strong-Tie