Wideo

Wideo

Videos

 • Test belki żelbetowej

  Test obciążenia belki żelbetowej bez wzmocnienia a belką wzmocnioną systemem S & P FRP. Obejrzyj ten film, który prezentuje prosty test porównawczy podkreślający wytrzymałość laminatu C S&P!

 • Laminaty szczelinowe C-laminate

  Taśmy S&P C-Laminate są gotowymi produktami kompozytowymi wykonanymi z włókien węglowych zatopionych w matrycy z żywicy epoksydowej. Przeznaczone są do wzmocnień konstrukcji stalowych, żelbetowych i drewnianych.

 • S&P Polska - produkcja i przykłady aplikacji

  Film przedstawia działalność naszego zakładu produkcyjnego i biura w Polsce. Przedstawia produkcję siatek do wzmacniania warstw asfaltowych nawierzchni (S&P Carbophalt®/Glasphalt®) oraz produkcję i aplikację materiałów do wzmacniania konstrukcji inżynierskich (S&P System FRP).

Kontakt

Legal info

Legal info

 • Simpson Strong-Tie®

  Od 2012 roku, Grupa S&P stała się częścią Simpson Strong-Tie, międzynarodowej korporacji produkującej materiały budowlane z siedzibą w Californi oraz wieloma oddziałami na terenie całej Europy.

  Firma angażuje się w pomoc klientom w odniesieniu do ich indywidualnych potrzeb, oferując wyjątkowe produkty wymienione w katalogach, kompleksową obsługę inżynieryjno-techniczną, obsługę produktów, testy, szkolenia firm wykonawczych oraz dostarczanie produktów na czas.

SIMPSON Strong-Tie