S&P Wzmocnione przejęciem DPP

poniedziałek, 18. Marzec 2019

S&P Wzmocnione przejęciem DPP

Z radością informujemy, że z dniem 11 lutego 2019 roku S&P Clever Reinforcement (spółka zależna, należąca w całości do Simpson Strong-Tie) nabyła vDijk Pultrusion Products (DPP), producenta wysokiej jakości produktów wytwarzanych w procesie mikro-pultruzji na rynek międzynarodowy.

Przejęcie to pomoże naszym klientom wykorzystać wyjątkowy potencjał wzrostu na rynku Wzmocnień Kompozytami Włóknistymi. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia płynnego przejścia i nieprzerwanej obsługi klienta w tym okresie.

W przypadku pytań dotyczących tego przejęcia, prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym. Czekamy na możliwość zaoferowania Państwu jeszcze większej ilości rozwiązań Waszych problemów projektowych w technologii FRP.

Kontakt

Legal info

Legal info

  • Simpson Strong-Tie®

    Od 2012 roku, Grupa S&P stała się częścią Simpson Strong-Tie, międzynarodowej korporacji produkującej materiały budowlane z siedzibą w Californi oraz wieloma oddziałami na terenie całej Europy.

    Firma angażuje się w pomoc klientom w odniesieniu do ich indywidualnych potrzeb, oferując wyjątkowe produkty wymienione w katalogach, kompleksową obsługę inżynieryjno-techniczną, obsługę produktów, testy, szkolenia firm wykonawczych oraz dostarczanie produktów na czas.

SIMPSON Strong-Tie