Nowy Produkt: S&P C-Anchor

środa, 14. luty 2024

Nowy Produkt: S&P C-Anchor

Z przyjemnością informujemy, że nasz asortyment produktów powiększył się o nowego członka rodziny! Po szeroko zakrojonym i rygorystycznym programie testów, S&P C-Anchor jest teraz łatwo dostępny w wielu krajach w Europie.

Do czego służy?

S&P C-Anchor to wysokowytrzymała, niekorozyjna kotwa z włókna węglowego zaprojektowana do laminowania żywicami S&P w celu stworzenia kotwy z polimeru wzmocnionego włóknem węglowym (CFRP) dla lepszego kotwienia systemów S&P FRP i ARMO. Została opracowana ze wstępnie utwardzoną częścią kompozytową, aby ułatwić instalację w miejscu pracy i zwiększyć jakość.

 • Umożliwienie przenoszenia obciążeń między różnymi elementami konstrukcyjnymi, np. między belkami i płytami
 • Zwiększenie wytrzymałości i plastyczności ścian murowanych
 • Zwiększenie nośności konstrukcji

 

Zalety produktu i systemu

S&P C-Anchor został specjalnie opracowany z wstępnie utwardzoną sekcją pręta kompozytowego, aby zapewnić naszym klientom spokój ducha dzięki wysokiej jakości i niezawodnym zastosowaniom. Jest to produkt gotowy do użycia i skutecznie uzupełnia naszą ofertę produktów ze względu na kompatybilność nie tylko z naszymi matami S&P i żywicami S&P, ale także z możliwością wykorzystania w naszym systemie FRCM S&P ARMO. Niektóre zalety produktu obejmują:

 • Wstępnie utwardzona sekcja pręta kompozytowego pozwala na prostą i niezawodną aplikację
 • Ekonomiczność, wysoka wytrzymałość i lekkość
 • Materiały wolne od korozji
 • Elastyczna aplikacja o niskim wpływie estetycznym

 

Kotwa FRP jak żadna inna

Aby zapoznać się z produktem i odpowiednią dokumentacją, odwiedź naszą stronę produktu S&P C-Anchor. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji o produkcie lub pomocy w projektowaniu, skontaktuj się z nami.

Kontakt

Legal info

Legal info

 • Simpson Strong-Tie®

  Od 2012 roku, Grupa S&P stała się częścią Simpson Strong-Tie, międzynarodowej korporacji produkującej materiały budowlane z siedzibą w Californi oraz wieloma oddziałami na terenie całej Europy.

  Firma angażuje się w pomoc klientom w odniesieniu do ich indywidualnych potrzeb, oferując wyjątkowe produkty wymienione w katalogach, kompleksową obsługę inżynieryjno-techniczną, obsługę produktów, testy, szkolenia firm wykonawczych oraz dostarczanie produktów na czas.

SIMPSON Strong-Tie