Nowa strona S&P już działa!

Nouveau site web

©SP-Reinforcement

Nowy, przyjazny dla użytkownika wygląd z ulepszonymi funkcjami
 

W ramach działań mających na celu poprawę komfortu użytkowania i dostępności, oficjalnie uruchomiliśmy nową, przeprojektowaną stronę internetową. Zaktualizowana platforma oferuje szereg nowych funkcji zaprojektowanych z myślą o użytkownikach komputerów stacjonarnych, tabletów i urządzeń mobilnych.

Odświeżona strona wyróżnia się przyjaznym dla użytkownika interfejsem i ulepszoną estetyką wizualną. Zaprojektowana z naciskiem na łatwość nawigacji, nowa strona zawiera wiele dokumentów i plików do pobrania łatwo dostępnych dla użytkowników. Jedną z wyróżniających się funkcji witryny jest zupełnie nowy obszar "Rozwiązania", który zawiera szczegółowe informacje i zasoby dostosowane do potrzeb użytkowników.

Ponadto na stronie wprowadzono łatwe w użyciu opcje filtrowania, pozwalające użytkownikom bez wysiłku przeszukiwać projekty i pliki do pobrania, aby znaleźć dokładnie to, czego potrzebują. Oczekuje się, że ta nowa funkcjonalność znacznie zwiększy produktywność i satysfakcję użytkowników.

Uruchomienie przeprojektowanej strony internetowej stanowi znaczący krok naprzód dla S&P, odzwierciedlając nasze ciągłe zaangażowanie w innowacje i projektowanie zorientowane na użytkownika.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się odkrywanie naszej nowej strony internetowej. Jesteśmy otwarci na Wasze uwagi i sugestie. Jeżeli chciałbyś się nimi podzielić skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

 

Contact

S&P Reinforcement Poland

S&P Polska Sp. z o.o.

Ul. Bydgoska 9
82-200 Malbork
Polska