Międzynarodowa Konferencja Europejskiego Stowarzyszenia Technologii Asfaltowych EATA

wtorek, 27. Czerwiec 2023

Międzynarodowa Konferencja Europejskiego Stowarzyszenia Technologii Asfaltowych EATA

  • Międzynarodowa Konferencja Europejskiego Stowarzyszenia Technologii Asfaltowych EATA

W dniach 12-14 czerwca na Politechnice Gdańskiej odbyła się X Międzynarodowa Konferencja Europejskiego Stowarzyszenia Technologii Asfaltowych EATA.

EATA jest europejską organizacją zrzeszającą inżynierów i naukowców związanych z technologią nawierzchni asfaltowych z całego świata. W tym roku jubileuszowa - dziesiąta - edycja odbyła się na Politechnice Gdańskiej.

Podczas konferencji zostało zaprezentowanych wiele tematycznych prezentacji, które były niezwykle inspirujące i pouczające. Mieliśmy okazje usłyszeć o najnowszych trendach w technologii asfaltowej, innowacyjnych materiałach i metodach budowy dróg. To fascynujące, jak branża asfaltowa się rozwija i wprowadza nowe rozwiązania, aby zwiększyć trwałość i wydajność naszych dróg.

Jednym z kluczowych tematów poruszanych podczas konferencji była zrównoważona infrastruktura drogowa. Współczesne wyzwania związane z ochroną środowiska i zmianami klimatycznymi wymagają od nas podejmowania działań, które minimalizują negatywny wpływ naszej działalności na planetę dlatego cieszymy się, że branża asfaltowa jest zaangażowana w poszukiwanie bardziej ekologicznych rozwiązań, takich jak recykling asfaltu i wprowadzanie asfaltu o niskiej emisji dwutlenku węgla.

Konferencja EATA jest doskonałym miejscem wymiany informacji, ale również doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i budowania relacji zawodowych. Dzięki nim możemy poszerzyć nasze horyzonty i skuteczniej realizować nasze zadania w branży asfaltowej.

Kontakt

Legal info

Legal info

  • Simpson Strong-Tie®

    Od 2012 roku, Grupa S&P stała się częścią Simpson Strong-Tie, międzynarodowej korporacji produkującej materiały budowlane z siedzibą w Californi oraz wieloma oddziałami na terenie całej Europy.

    Firma angażuje się w pomoc klientom w odniesieniu do ich indywidualnych potrzeb, oferując wyjątkowe produkty wymienione w katalogach, kompleksową obsługę inżynieryjno-techniczną, obsługę produktów, testy, szkolenia firm wykonawczych oraz dostarczanie produktów na czas.

SIMPSON Strong-Tie