Informacje o COVID-19

piątek, 8. Styczeń 2021

Informacje o COVID-19

Szanowni Klienci,

W dalszej części chcielibyśmy krótko poinformować Państwa o wpływie COVID-19 na naszą działalność.
Jak dotąd obecna sytuacja miała minimalny wpływ na nasze procesy produkcyjne. Jeśli chodzi o wysyłkę i transport to w dalszym ciągu współpracujemy z naszymi partnerami logistycznymi, aby zapewnić ciągłość usług. Oczywiście podejmujemy wiele środków ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom i zdolność do dalszej działalności.

Do odwołania zawieszamy wszelkie imprezy i spotkania dla naszych klientów w naszej siedzibie. Ponadto wykorzystujemy wiedzę operacyjną zdobytą w innych krajach i proaktywnie dostosowujemy nasze zakłady produkcyjne i biura, aby złagodzić skutki prawdopodobnych zakłóceń.
Sytuacja stale się zmienia, dlatego będziemy informować Państwa o wszelkich zmianach, które mogły by wpłynąć na nasze działanie w zakresie realizacji naszych usług. Jak zwykle dołożymy wszelkich starań, aby zminimalizować wpływ na naszych klientów. 
Aby uzyskać najnowsze informacje, prosimy o kontakt w dowolnym momencie:

Telefon: +48 55 646 97 00
E-mail: info@sp-reinforcement.pl
Jak wszyscy, naszym priorytetem jest ochrona naszych pracowników, ale także ludzi, którym służymy w tych wyjątkowych i bezprecedensowych czasach.

Dbaj o siebie.
S&P Reinforcement Polska

Kontakt

Legal info

Legal info

  • Simpson Strong-Tie®

    Od 2012 roku, Grupa S&P stała się częścią Simpson Strong-Tie, międzynarodowej korporacji produkującej materiały budowlane z siedzibą w Californi oraz wieloma oddziałami na terenie całej Europy.

    Firma angażuje się w pomoc klientom w odniesieniu do ich indywidualnych potrzeb, oferując wyjątkowe produkty wymienione w katalogach, kompleksową obsługę inżynieryjno-techniczną, obsługę produktów, testy, szkolenia firm wykonawczych oraz dostarczanie produktów na czas.

SIMPSON Strong-Tie