Informacje dla klientów: Zmiana ERP w S&P Polska

czwartek, 9. Czerwiec 2022

Informacje dla klientów: Zmiana ERP w S&P Polska

Szanowny Kliencie

Po długich tygodniach przygotowań wkrótce przejdziemy na nowe rozwiązanie w zakresie oprogramowania do planowania zasobów (ERP). Postrzegamy to jako okazję do zwiększenia elastyczności i optymalizacji naszych procesów, aby nadal zapewniać naszym klientom niezrównane usługi.

Uruchomienie nowego systemu ERP odbędzie się w weekend 2-3 lipca br. W okresie poprzedzającym tę datę oraz po jej upływie spodziewamy się zakłóceń w procesie zamawiania i dostarczania produktów. Oczywiście, jak zwykle będziemy dostępni pod telefonem i pocztą elektroniczną, aby jak najszybciej odpowiedzieć na Państwa potrzeby.

Efekty przekształcenia systemu ERP:

  • Od wtorku 28 czerwca do piątku 01 lipca wysyłki nie będą realizowane.
  • W ramach środków ostrożności przez cały lipiec należy spodziewać się wydłużonego czasu dostawy.

Dlatego zalecamy, aby w miarę możliwości niezwłocznie złożyć zamówienia na ten okres. Po otrzymaniu zamówienia odpowiednio zaplanujemy dostawy, aby zapewnić dotrzymanie oczekiwanych terminów.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących przekształcenia systemu ERP, prosimy o kontakt, chętnie udzielimy informacji.

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na zrozumienie.

Pozdrowienia,
S&P Polska

Kontakt

Legal info

Legal info

  • Simpson Strong-Tie®

    Od 2012 roku, Grupa S&P stała się częścią Simpson Strong-Tie, międzynarodowej korporacji produkującej materiały budowlane z siedzibą w Californi oraz wieloma oddziałami na terenie całej Europy.

    Firma angażuje się w pomoc klientom w odniesieniu do ich indywidualnych potrzeb, oferując wyjątkowe produkty wymienione w katalogach, kompleksową obsługę inżynieryjno-techniczną, obsługę produktów, testy, szkolenia firm wykonawczych oraz dostarczanie produktów na czas.

SIMPSON Strong-Tie