Asfalt niskotemperaturowy

poniedziałek, 15. Kwiecień 2024

Asfalt niskotemperaturowy

Asfalt niskotemperaturowy i kompozytowe siatki wzmacniające S&P


Badania laboratoryjne wykazały, że kompozytowe siatki wzmacniające S&P mogą być również stosowane z asfaltem niskotemperaturowym. Wartości wiązania warstwy mieszczą się w tym samym zakresie, co w przypadku konstrukcji niewzmocnionych.

W celu oszczędzania energii podczas budowy dróg, a tym samym zmniejszenia emisji CO2, stosowanie asfaltu niskotemperaturowego jest głównym tematem w wielu krajach i regionach. Ponadto istnieją coraz bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące innych emisji, takich jak opary i aerozole, które również można ograniczyć za pomocą asfaltu niskotemperaturowego. W trakcie przechodzenia na asfalt niskotemperaturowy należy przetestować nie tylko asfalt pod kątem jego funkcjonalności i właściwości użytkowych, ale także inne materiały budowlane, takie jak siatki wzmacniające, które są wykorzystywane w projektach budowy dróg.

 

Kontakt

Legal info

Legal info

  • Simpson Strong-Tie®

    Od 2012 roku, Grupa S&P stała się częścią Simpson Strong-Tie, międzynarodowej korporacji produkującej materiały budowlane z siedzibą w Californi oraz wieloma oddziałami na terenie całej Europy.

    Firma angażuje się w pomoc klientom w odniesieniu do ich indywidualnych potrzeb, oferując wyjątkowe produkty wymienione w katalogach, kompleksową obsługę inżynieryjno-techniczną, obsługę produktów, testy, szkolenia firm wykonawczych oraz dostarczanie produktów na czas.

SIMPSON Strong-Tie