Links: Mobile Menu v1

Języki

O nas

S&P Clever Reinforcement Company AG wywodzi się ze spółki Scherer & Partner Bausysteme z 1995 roku z miejscowości Brunnen w Szwajcarii. Firma projektuje, produkuje i dystrybuuje produkty do wzmocnień konstrukcji inżynierskich i nawierzchni drogowych. S&P zostało przeniesione do nowego budynku administracyjnego połączonego z dużym magazynie do miejsowości Seewen w Szwajcarii w 2010. S&P posiada również oddział w zachodniej Szwajcarii jak również filie i zakłady produkcyjne m.in. w Austrii, Holandii, Francji, Niemczech, Polsce, Portugalii, Danii i Szwecji.

S&P koncentruje się na produkcji i rozwoju rozwiązań do naprawy i wzmocnień konstrukcji inżynierskich i nawierzchni drogowych. Nasze produkty są wytwarzane w zakładach produkcyjnych i są sprzedawane bezpośrednio użytkownikom końcowym. S&P oferuje również programy projektowe i pomoc w zakresie doradztwa i szkolenia.

S&P jest częścią Simpson Manufacturing Co., Inc., z siedzibą w Pleasanton, California, poprzez spółkę zależną, Simpson Strong-Tie Company Inc., która jest wiodącym producentem wyrobów budowlanych przeznaczonych do konstrukcji drewnianych, w tym złącz, systemów mocujących, łączników jak również prefabrykatów budowlanych, w tym klejów, specjalistycznych chemikaliów, kotew mechanicznych, narzędzi i materiałów wzmacniających. Akcji spółki są notowane na giełdzie nowojorskiej pod symbolem "SSD".

Kontakt

Obszar

S&P